Hornhaut Creme - Krém na redukciu stvrdnutej kože

Hornhaut Creme - Krém na redukciu stvrdnutej kože

€9.30

GEHWOL med Hornhaut-Creme – krém na redukciu stvrdnutej kože  Zmäkčuje a odstraňuje drsnú a zrohovatenú kožu. Urea spoločne s glycerínom a alantoinom uvoľňuje bunkové väzby v s ...


GEHWOL med Hornhaut-Creme – krém na redukciu stvrdnutej kože 

Zmäkčuje a odstraňuje drsnú a zrohovatenú kožu. Urea spoločne s glycerínom a alantoinom uvoľňuje bunkové väzby v stvrdnutých vrstvách zrohovatenej kože. Zmäkčuje a viditeľne redukuje zrohovatenú kožu v priebehu niekoľkých dní. Výťažok z hodvábu viaže vlhkosť a vyhladzuje pokožku. Narušená a zrohovatená pokožka je normalizovaná do 28 dní. Vhodný pre diabetikov. Dermatologicky testovaný.

obj. číslo:         1041205           75 ml tuba 

Zloženie: Acqua, Urea, Persea Gratissima, Glycerin, Polyglycerin-3-Methylglucose Distearate, Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, PPG-3 Benzylether Myristate, Myristyl Myristate, Triethyl Citrate, Hydrolyzed Silk, Farnesol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Allatoin, Xanthan Gum, Parfum, Caprylyl Glycol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylproprional, Limonene, Linaool, Alpha-Isomethyl Ionone.