pflegendes Fussdeo - Osviežujúci sprej na nohy

pflegendes Fussdeo - Osviežujúci sprej na nohy

€8.95

GEHWOL pflegendes FUSSDEO – bylinkový roztok s rozprašovačom Osviežujúci rozprašovač na nohy, ktorý chráni a zabraňuje vzniku zápachu. Obsahuje prírodné rastlinné oleje z rozmarínu ...


GEHWOL pflegendes FUSSDEObylinkový roztok s rozprašovačom

Osviežujúci rozprašovač na nohy, ktorý chráni a zabraňuje vzniku zápachu. Obsahuje prírodné rastlinné oleje z rozmarínu a levandule spolu s vyváženou kombináciou panthenolu a rastlinných výťažkov z kamilky a mäty. Pre rýchlu a pohodlnú starostlivosť o nohy. Ideálne pre športovcov a po návšteve bazénu alebo sauny. Sprej oživuje a povzbudzuj krvný obeh pokožky. Má dlhotrvajúce osviežujúce a dezodorujúce účinky. Zabraňuje vzniku zápalom a zmäkčuje stvrdnutú pokožku a mozole. Dezinfikuje a účinne chráni pred plesňovými chorobami chodidiel a nechtov.

Dermatologicky testovaný.Vhodný pre diabetikov.

Použitie: jednoducho nastriekajte na chodidlá a votrite medzi prsty na nohách. Horľavina. Nestriekajte do očí!

obj. č: 1123808           150ml rozprašovač

Zloženie: Alcohol denat., Aqua, Urea (10%), Propylene glycol, PEG-40 Hydrogenrated castor oil, Parfum, Eucalyptus glabulus oil, Rosmarinus officinalis oil, Lavandula hybrida oil, Citrus dulcis oil, Lavandula angustifolia oil, Panthenol, Menthol, Undecylenamidopropyl trimonium methaosulfate, Farnesol, Allantoi, Bisabolol, Lactic acid, Pinus pumilio oil, Citral, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, C.I. 42 045.