Soft Feet Pflegebad - pestujúci kúpeľ

Soft Feet Pflegebad - pestujúci kúpeľ

€12.70

Nový kúpeľ z kozmetickej rady prípravkov na nohy Soft Feet nohy intenzívne ošetrí a zároveň uvoľní.Ponorte nohy do kúpeľa plného uvoľňujúceho mandľového oleja a voňavej vanilky. Ď ...


Nový kúpeľ z kozmetickej rady prípravkov na nohy Soft Feet nohy intenzívne ošetrí a zároveň uvoľní.
Ponorte nohy do kúpeľa plného uvoľňujúceho mandľového oleja a voňavej vanilky. Ďalšie prírodné zložky ako vitamín E, avokádový a ricínový olej premenia kúpeľ na bohaté čistiace a ošetrujúce mlieko. Kúpeľ, špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku, svojím obsahom prírodných olejov sa v teplej vode jemne rozloží a aktívne pôsobí na pokožku. GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Pflegebad – pestujúci kúpeľ, reguluje vlhkosť pokožky a ochraňuje jej prirodzenú bakteriálnu flóru. Je vhodný pre všetky typy pokožky, ale predovšetkým pre pokožku suchú a veľmi citlivú.
Vychutnajte si dotyk jemnej, vitálnej pokožky a to už po prvom kúpeli! GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Pflegebad – pestujúci kúpeľ je veľmi vhodný aj ako celotelový kúpeľ.

Použitie: stačí naliať jednu polievkovú lyžicu do nádoby s piatimi litrami teplej (36 - 38 stupňov) vody. Chodidlá nechajte vo vode 10 -15 minút a relaxujte. Diabetikom doporučujeme relaxovať maximálne 5 - 6 minút. 

Dermatologicky testované. Vhodné aj pre diabetikov. 

obj.č.:  1012620 200ml
obj.č.:  1012612     1000ml