Podofix

podofix® - aktívna nalepovacia špona

podofix® je inovatívna metóda na určená na korektúru akýchkoľvek foriem zarasteného a zatočeného nechtu. Tento spôsob ošetrenia je vhodný skoro pre každého a to aj pre malé deti a diabetikov. podofix® je jemný spôsob regulovania zlého rastu nechtov. Pomáha deformovaným nechtom aby znovu začali rásť vo svojej prirodzenej forme. Táto jednoduchá metóda pomôže pred chirurgickým zákrokom a rýchlo a efektívne eliminuje bolesť. To všetko natrvalo.

podofix® sa prispôsobí na každý necht individuálne a môže sa okamžite aplikovať. Tým zákazník okamžite pocíti uvoľnenie. Celý proces nalepenia a aktivácie špony trvá iba niekoľko minút a zákazník skoro nič necíti. Aj počas nosenia špony na nechte nie je zákazník nijako obmedzený.

Použitie

podofix® - aktívna nalepovacia špona sa dá aplikovať skoro vo všetkých prípadoch deformovaných, bolestivo zarastených a zatočených nechtoch.

Tento druh špony sa doporučuje aj pri ošetrení „živého mäsa“ a kurieho oka v nechtovom vale. podofix® je možné použiť aj v prípadoch kozmetickej úpravy deformovaných nechtov.