GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Maslo intenzívne ošetruje a vyživuje pokožku nôh a chodidiel. Výťažky z granátového jablka a moringový olej pokožku intenzívne zvláčňujú a bambucké maslo ju zjemňuje. Kyselina hyalurónová viaže vlhkosť v hlbších vrstvách pokožky a v spojení s vitamínom E a avokádovým olejom podporuje jej regeneráciu.

GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Ošetrujúci kúpeľ rozvoniava mandľou a vanilkou, nohy jemne umýva a hydratuje. Doprajte si pár relaxačných minút, uvoľnite sa a zabudnite na starosti z celého dňa. Následne Soft Feet Peeling odstráni bambusovým granulátom a jojobovým voskom nepotrebnú záťaž z pokožky nôh. Napokon prichádza bohatá krémová zložka v podobe nového GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Masla, ktoré svojou príjemnou ovocnou vôňou, výťažkami z granátového jablka a moringovým olejom nohy a chodidlá intenzívne ošetrí.

Novinka v našej ponuke poskytne nohám tú najlepšiu intenzívnu starostlivosť.


Granátové jablko:

Granátové jablko (Punica granatum) je známe hlavne z ponuky ovocia a zeleniny v našich obchodoch. Jedlé semienka majú antioxidačné a protizápalové účinky. Aj ostatné časti ovocia obsahujú látky, ktoré podporujú ozdravné procesy. V liečiteľstve sa používa granátové jablko na ochranu pokožky a vlasov pred UV žiarením. Obsahuje niekoľko druhov vitamínov ako napríklad: vitamín C, minerálny látky, kyselinu citrónovú a citran sodný, ktoré sa používajú pri kožných ochoreniach. Výťažok z granátového jablka, ktorý je použitý v receptúre GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Masla, hydratuje a zvláčňuje pokožku nôh a chodidiel. 

Moringa:

Moringa (Moringa olifeira) je strom pochádzajúci z Indie a je nazývaný aj „zázračný strom“ alebo „strom, ktorý nikdy nezomrie,“ pretože vie prežiť aj vo veľmi exponovaných oblastiach. Skoro všetky časti stromu sa používajú ako zelenina. Moringový olej, ktorý je použitý v receptúre GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Masla, pochádza zo semien. Má vysoký podiel vitamínu E a pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke. Zároveň pokožku chráni pred voľnými radikálmi, ktoré na pokožke spôsobujú tzv. oxidačný stres a tým ju poškodzujú.