Menu
Košík

EFESOL - prípravok na čistenie rotačných nástrojov (fréz), 5000 ml

EFESOL - prípravok na čistenie rotačných nástrojov (fréz), 5000 ml
EFESOL - prípravok na čistenie rotačných nástrojov (fréz), 5000 ml

EFESOL® Bohrerbad - prípravok na intenzívne čistenie oceľových, tvrdokovových a diamantových rotačných nástrojov (fréz).

Neriediť. Vhodné na použitie v ultrazvukovej čističke. Pripravené na používanie. Doba pôsobenia: 15 minút. Pozor - na hliníkových častiach vytvára fľaky! Znečistené frézy musia byť celkom pokryté EFESOL prípravkom. Bielkovinové a kožné častice sa pomocou špeciálnej účinnej látky rozpustia. Rezné časti na nástrojoch sa neotupia. Keramické nástroje nesmú prísť do styku s roztokom. Doporučujeme GEHWOL Lotion. 

Zloženie: údaje podľa doporučenia EK menej ako 5% hydroxidu draselného UBA-2977 0002

NEBEZPEČENSTVO: spôsobuje ťažké poleptanie pokožky a poškodenie zraku. Skladovať uzavreté. Skladovať mimo dosahu detí! Pri kontakte s očami: niekoľko minút umývať pod tečúcou vodou. V prípade kontaktných šošoviek, podľa možnosti tieto odstrániť. Pokračovať vo vymývaní.

Rotačné nástroje pred ďalším použitím poriadne opláchnuť a vysušiť. Pri manipulácii používať ochranné prostriedky, ochranné rukavice, ochranné oblečenie a ochranu tváre a zraku. V prípade potreby vyhľadať lekársku pomoc. Po vyprázdnení obal poriadne vymyť! 

balenie: 5000 ml

Bezpečnostný list.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
34,50 €
Bez DPH: 28,75 €
  • Dostupnosť: skladom
  • Obj. číslo:: 317102900