Menu
Košík

b-on-foot AIR Easy

b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
Novinka
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy
b-on-foot AIR Easy

Prístroj b-on-foot AIR Easy na starostlivosť o nohy spája účinnosť a spoľahlivosť v jedinečnom a používateľsky modernom dizajne. 

b-on-foot AIR Easy zaujme nielen svojím vynikajúcim výkonom a spoľahlivosťou, ale aj nadčasovým a estetickým dizajnom v oranžovo-bielej farbe.

Tento moderný vzhľad dokonale zapadne do každého profesionálneho pracovného priestoru. Za estetickou fasádou sa však skrýva aj osvedčená spoľahlivosť.  Môžete si byť istí, že váš prístroj je vždy pripravený na použitie a umožňuje vám pracovať bez prerušenia.

Presné ovládanie

Vďaka dvom používateľsky prívetivým otočným ovládačom umožňuje prístroj na pedikúru b-on-foot AIR Easy presné ovládanie sacieho výkonu a rýchlosti. Táto individuálna prispôsobiteľnosť v rozsahu od 3 000 do 40 000 otáčok za minútu a sací výkon 155 litrov za minútu vám umožňuje vykonávať ošetrenia na najvyššej úrovni.

Maximálny výkon a odolnosť

b-on-foot AIR Easy je vybavený bezuhlíkovým komutovaným mikromotorom, ktorý ponúka nielen silný výkon, ale aj menej tepla a prakticky sa neopotrebováva. To zaručuje dlhodobé a spoľahlivé používanie zariadenia, čo je pre profesionálnych pedikérov a pedikérky veľmi dôležité.

Vizuálna bezpečnosť

Jasné oranžové LED svetlo pod ovládačmi je vaším stálym spoločníkom počas práce. Tento svetelný signál signalizuje, že spotrebič je bezpečne pripojený k elektrickej sieti a pripravený na použitie. Táto vizuálna spätná väzba vám dáva istotu, že sa môžete plne sústrediť na starostlivosť o nohy a nechty bez toho, aby ste sa museli obávať možných výpadkov napájania.

Technické detaily

b-on-foot AIR Easy
prístroj s odsávacou technológiou
odsávací výkonplynulá regulácia až do 155 l/min
celková hmotnosť
2000 g
rozmery
Š x V x H = 375 x 120 x 150 mm
rozsah dodávky
b-on-foot AIR Easy, prachové vrecko, servisné balenie s čistiacou súpravou, návod na použitie vrátane návodu na čistenie
ergonomický ručný prístroj

mikromotor b-on-foot
3 000 až 40 000 otáčok za minútu
flexibilná hadica
dĺžka 1600 mm
hmotnosť ručného prístroja
160 g

Vysokokvalitný hliníkový obal rúčky sa ľahko čistí a dezinfikuje. Vyfrézovaný obrys rukoväte na obale rúčky zaisťuje jej bezpečné vedenie. Vďaka nízkej hmotnosti 160 gramov a účinnej technológii odsávania je každé ošetrenie potešením!

Záručný a pozáručný servis je samozrejmosť. 
Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
1 390,00 €
Bez DPH: 1 158,33 €
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • Obj. číslo:: 10024020