Menu
Košík

Taping Socks + Loops

Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: 5300
Tejpovacia slučka One Size pre hallux valgus a kladivkové prsty sa dá nastaviť ako opasok. Vhodná pre všetkých, ktorí sa pohybujú medzi dvoma verziami nášho veľkostného systému alebo si chcú slučku nastaviť individuálne podľa toho, ako sa v daný deň cítia. balenie: 1 ksPoužitie na ľavé aj pravé..
18,50 €
Bez DPH:15,42 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - kladivko
Pri nosení ponožiek Taping-Socks pre kladivkové prsty je cieľom regulovať hyperextenziu v spodnej časti druhého článku prsta, v dôsledku čoho sa prvý článok prsta ohýba. Prst sa tak dostáva do správnej pozície, zmierni sa jeho vyklenutie, a tým aj tlak na topánku. V mnohých prípadoch t..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - poklesnutá klenba
Cieľom liečby Taping-Socks pre poklesnutú klenbu je pasívna a pružná podpora nohy a jej návrat do fyziologického postavenia. Pomocou tejpovacích pások sa päta vráti do správnej pozície a aj veľký kĺb palca sa zastabilizuje. Výsledkom je zníženie progresie chybného postavenia a minimali..
41,60 €
Bez DPH:34,67 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - hallux valgus
Ponožky na korekciu vybočeného palca Hallux Valgus Taping-Socks môžete pokojne a za každých okolností integrovať do svojho bežného života – bez problémov sa dajú nosiť v každom type topánok. Dôležité je čas nosenia predlžovať postupne, aby si telo a vaše chodidlá na zmenenú situáci..
33,80 €
Bez DPH:28,17 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: Taping Loops
Taping Loop - tejpovacia slučkaPri deformitách kĺbu palca (hallux valgus) a kladivkových prstoch.Tejpovacími páskami TAPING-LOOPS® dosiahnete korekciu zlej pozície prstov.Predispozícia a nevhodná obuv vedú k zlej pozícii prstov na nohách, respektíve deformitám prstových kĺbo..
14,90 €
Bez DPH:12,42 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)