Menu
Košík

Ortopedické pomôcky

Cielená ochrana prstov a chodidiel z vysokokvalitného, elastického a mäkkého polymérového gélu.

Ako pôsobí polymérový gél na pokožku:

Ochraňuje pred odrením a zápalmi

Silikónový gél flexibilne sleduje všetky pohyby chodidla, je obzvlášť elastický a mäkký. Vysoko elastické materiály bránia treniu a odieraniu na postihnutých miestach.

Ponúka zmiernenie tlaku a pohodlie

Svojou vysokou tvárnosťou absorbuje polymérový gél každý tlak a tlmí nárazy spôsobené silou.

Stará sa o vláčnosť pokožky

Gél obsahuje parafínový olej, ktorý sa uvoľňuje do pokožky, čím ju zvláčňuje a redukuje jej rohovatenie.

Chráni poranené miesta

Vysoko tvarovateľný polymérový gél sa ľahko prispôsobuje tvarom tela a pokožky. Chráni poranené miesta a jeho jemný povrch zaručuje perfektnú priľnavosť a zároveň voľný a bezproblémový pohyb.

Pomáha pri hojení

Pri odstránení kurieho oka alebo pri iných jazvách, zlepšuje gél elastickosť kože a chráni citlivé alebo poranené tkanivo. Gél sa nesmie používať pri otvorených ranách.

Má dlhú životnosť a nestráca na tvare

Pri naťahovaní, tlačení a iných náporoch nestráca gél tvar, netrhá sa a vždy sa vráti do pôvodného tvaru.

Podporuje hygienu chodidiel

Všetky druhy korektorov z polymérového gélu je možné umyť v teplej vode s jemným pracím prostriedkom alebo mydlom, vysušiť a jemne prepudrovať (napr. GEHWOL med Fusspuder). Polymérový gél je bez zápachu, hypoalergický a nie je živnou pôdou pre baktérie. 


Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: 5300
Tejpovacia slučka One Size pre hallux valgus a kladivkové prsty sa dá nastaviť ako opasok. Vhodná pre všetkých, ktorí sa pohybujú medzi dvoma verziami nášho veľkostného systému alebo si chcú slučku nastaviť individuálne podľa toho, ako sa v daný deň cítia. balenie: 1 ksPoužitie na ľavé aj pravé..
18,50 €
Bez DPH:15,42 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 72084330
Gymnastický set na nohy a chodidlá je veľmi vhodný na domáce precvičovanie rôznych častí nôh a chodidiel. Váš fyzioterapeut Vám ukáže správne cviky a ich techniky.Obsahuje:3 ks Thera-Band posilňovacie gumy v rôznych farbách a rôznej sily,1 ks masážna loptička,1 ks GEHWOL taška..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102610101
Ochranná kruhová náplasť, veľká je vyrobená z jemného filcu a je určená na zmiernenie tlakovej bolesti, hlavne na kĺboch chodidiel. Dá sa použiť aj ako pomôcka pri prekrytí kĺbu palca a/alebo kĺbu malíčka, pri aplikácii bodového oklúzneho zábalu v pedikúre. Balenie: 6 ks..
6,90 €
Bez DPH:5,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102720100
Ochranná oválna náplasť vyrobená z jemného filcu určená na zmiernenie tlakovej bolesti. Dá sa použiť aj ako pomôcka pri prekrytí kurieho oka a/alebo mozoľu v pedikúre. Môže sa použiť aj ako ochrana pri aplikácii GEHWOL Tinktúry na kurie oká, tak aby sa táto dala presne aplikovať iba na postihnuté mi..
6,60 €
Bez DPH:5,50 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102620101
Ochranná kruhová náplasť vyrobená z jemného filcu určená na zmiernenie tlakovej bolesti. Dá sa použiť aj ako pomôcka pri prekrytí kurieho oka a/alebo mozoľu v pedikúre. Môže sa použiť aj ako ochrana pri aplikácii GEHWOL Tinktúry na kurie oká, tak aby sa táto dala presne aplikovať iba na postihnuté m..
6,60 €
Bez DPH:5,50 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - kladivko
Pri nosení ponožiek Taping-Socks pre kladivkové prsty je cieľom regulovať hyperextenziu v spodnej časti druhého článku prsta, v dôsledku čoho sa prvý článok prsta ohýba. Prst sa tak dostáva do správnej pozície, zmierni sa jeho vyklenutie, a tým aj tlak na topánku. V mnohých prípadoch t..
41,00 €
Bez DPH:34,17 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - poklesnutá klenba
Cieľom liečby Taping-Socks pre poklesnutú klenbu je pasívna a pružná podpora nohy a jej návrat do fyziologického postavenia. Pomocou tejpovacích pások sa päta vráti do správnej pozície a aj veľký kĺb palca sa zastabilizuje. Výsledkom je zníženie progresie chybného postavenia a minimali..
41,60 €
Bez DPH:34,67 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: TS - hallux valgus
Ponožky na korekciu vybočeného palca Hallux Valgus Taping-Socks môžete pokojne a za každých okolností integrovať do svojho bežného života – bez problémov sa dajú nosiť v každom type topánok. Dôležité je čas nosenia predlžovať postupne, aby si telo a vaše chodidlá na zmenenú situáci..
33,80 €
Bez DPH:28,17 €
Značka: TAPING-SOCKS Obj. číslo:: Taping Loops
Taping Loop - tejpovacia slučkaPri deformitách kĺbu palca (hallux valgus) a kladivkových prstoch.Tejpovacími páskami TAPING-LOOPS® dosiahnete korekciu zlej pozície prstov.Predispozícia a nevhodná obuv vedú k zlej pozícii prstov na nohách, respektíve deformitám prstových kĺbo..
14,90 €
Bez DPH:12,42 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681100
Ortopedická pomôcka je vyrobená z mäkkého elastického polymérového gélu vďaka svojmu špeciálnemu tvaru dobre sedí v každej topánke a zaisťuje bezprostrednú úľavu. Oddeľovač vytvára priestor medzi palcom a prvým prstom na nohe, čo zabráni bolestiam spôsobeným tlakom, ale aj kurím okám či..
11,50 €
Bez DPH:9,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681600
Adaptabilné elastické ovínadlo s integrovanou, vysoko elastickou podložkou na kĺb palca (Hallux valgus) z polymérového gélu poskytuje okamžitú ochranu a uvoľnenie palcom na nohách. Vďaka špeciálnej forme je podložka s elastickým ovínadlom vhodná do každej topánky a ponúka vysoký komfort nosenia...
13,00 €
Bez DPH:10,83 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681800
Mäkká a extrémne prispôsobivá elastická bandáž pozostáva z pružnej, vysoko elastickej polymérovej gélovej podložky v prednej časti chodidla a súčasne zabezpečuje aj ochranu palca. Vďaka mäkkému vypodloženiu sa tlak na chodidlo efektívne rozloží, bolesti sa zmiernia a dôjde k okamžitej..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681700
Mäkká a extrémne prispôsobivá elastická bandáž pozostáva z pružnej, vysoko elastickej polymérovej gélovej podložky v prednej časti chodidla a súčasne zabezpečuje aj ochranu palca. Vďaka mäkkému vypodloženiu sa tlak na chodidlo efektívne rozloží, bolesti sa zmiernia a dôjde k okamž..
16,00 €
Bez DPH:13,33 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681300
Komfortná, vysoko elastická polymérová gélová podložka chráni chodidlo v prednej časti pod priehlavkom, vďaka čomu zmierňuje tlak na citlivé miesta a bolesť razom poľaví. Pružné elastické ovínadlo na nohe dobre drží, neovplyvňuje krvný obeh. K dispozícii v dvoch veľkostiach. Vhod..
14,50 €
Bez DPH:12,08 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681301
Komfortná, vysoko elastická polymérová gélová podložka chráni chodidlo v prednej časti pod priehlavkom, vďaka čomu zmierňuje tlak na citlivé miesta a bolesť razom poľaví. Pružné elastické ovínadlo na nohe dobre drží, neovplyvňuje krvný obeh. K dispozícii v dvoch veľkostiach. Vhod..
14,50 €
Bez DPH:12,08 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681201
Komfortná, vysoko elastická polymérová gélová podložka chráni chodidlo v prednej časti pod priehlavkom, vďaka čomu zmierňuje tlak na citlivé miesta a bolesť razom poľaví. Pružné elastické ovínadlo na nohe dobre drží, neovplyvňuje krvný obeh. K dispozícii v dvoch veľkostiach. Vhod..
14,40 €
Bez DPH:12,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681200
Komfortná, vysoko elastická polymérová gélová podložka chráni chodidlo v prednej časti pod priehlavkom, vďaka čomu zmierňuje tlak na citlivé miesta a bolesť razom poľaví. Pružné elastické ovínadlo na nohe dobre drží, neovplyvňuje krvný obeh. K dispozícii v dvoch veľkostiach. ..
14,40 €
Bez DPH:12,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681500
V mäkkom a prispôsobivom elastickom textile je všitý vláčny a vysokoelastický polymérový gél. Slúži na okamžité zmiernenie bolesti, tlaku a pálenia na kĺboch chodidla. Vďaka výnimočnej forme sa podpera zmestí do každého tipu topánky a umožňuje pohodlné nosenie.&nbs..
11,75 €
Bez DPH:9,79 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102681400
V mäkkom a prispôsobivom elastickom textile je všitý vláčny a vysokoelastický polymérový gél. Slúži na okamžité zmiernenie bolesti, tlaku a pálenia na kĺboch chodidla. Vďaka výnimočnej forme sa podpera zmestí do každého tipu topánky a umožňuje pohodlné nosenie.&nbs..
11,75 €
Bez DPH:9,79 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102770000
Dvojstranná minerálna huba. Drsná časť určená na odstránenie stvrdnutej pokožky a mozoľov na chodidlách. Jemnejšia časť určená na ruky, kolená a lakte tela, kde je možné jemne odstrániť odumreté kožné bunky a pokožku zjemniť.TIP: kúpeľ v GEHWOL FUSSBAD zjemní&..
5,80 €
Bez DPH:4,83 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1126000007
Zmäkčuje kurie oká, stvrdnuté miesta a uľahčuje ich bezbolestné odstránenie. Filcový krúžok znižuje tlak na bolestivé miesto. Tieto sa následne dajú ľahko odstrániť. Vhodná aj na ošetrenie kurích ôk medzi prstami. Účinná látka: kyselina salicylová.Uschovávajte mimo dosahu detí! Skladujte ..
6,90 €
Bez DPH:5,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1127622
Aktívne a účinne pomáha v hojení pľuzgierov, odrenín a iných poraneniach pokožky. Odoberá prebytočnú vytvorenú vlhkosť a vytvára ochranný vankúš, čím podporuje hojivý proces. Môže sa použiť ako prevencia a ochrana pred pľuzgierami a odreninami (napr. pri nových topá..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1127621
Aktívne a účinne pomáha v hojení pľuzgierov, odrenín a iných poraneniach pokožky. Odoberá prebytočnú vytvorenú vlhkosť a vytvára ochranný vankúš, čím podporuje hojivý proces. Môže sa použiť ako prevencia a ochrana pred pľuzgierami a odreninami (napr. pri nových ..
9,00 €
Bez DPH:7,50 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026933
Elastický, mimoriadne pohodlný vankúšik so zosilnenou strednou časťou. Chráni pred tlakom, odieraním a tvorbou stvrdnutej kože. Zároveň mierne zdvíha padnutú prednú priečnu klenbu.Dermatologicky testované. Starostlivosť: po nosení umyte v teplej mydlovej vode, nechajte vyschnúť a ..
17,50 €
Bez DPH:14,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026904
Elastický, mimoriadne pohodlný vankúšik so zosilnenou strednou časťou. Chráni pred tlakom, odieraním a tvorbou stvrdnutej kože. Zároveň mierne zdvíha padnutú prednú priečnu klenbu.Dermatologicky testované. Starostlivosť: po nosení umyte v teplej mydlovej vode, nechajte vyschnúť a ..
17,00 €
Bez DPH:14,17 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026809
Príjemná a priľnavá ochrana na seba natlačených prstov. Zabraňuje tvorbe rán a odľahčuje tlak kurích ôk medzi  prstami.Dermatologicky testované. Starostlivosť: umyte vo vlažnej mydlovej vode a nechajte na vzduchu vysušiť. Následne prepúdrujte priloženým púdrom. Chráňte pred deťmi!veľk..
7,50 €
Bez DPH:6,25 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026929
Vylepšená anatomická forma poskytuje lepšiu fixáciu medzi prstami. Koriguje deformácie prstov a chráni pred ich vzájomným tlakom a odieraním. Poskytuje úľavu pri kurích okách medzi prstami. Je možné ho použiť aj pri problémoch cez seba prechádzajúcimi prstami. Dermatolo..
10,50 €
Bez DPH:8,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026928
Vylepšená anatomická forma poskytuje lepšiu fixáciu medzi prstami. Koriguje deformácie prstov a chráni pred ich vzájomným tlakom a odieraním. Poskytuje úľavu pri kurích okách medzi prstami. Je možné ho použiť aj pri problémoch s cez seba prechádzajúcimi prstami. Dermato..
8,90 €
Bez DPH:7,42 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026914
Priľnavý a nešmykľavý rozpínač prstov, poskytuje uľahčenie od tlaku medzi prstami a bolesťou kurích ôk. Zároveň napravuje na sebe natlačené alebo cez seba ležiace prsty. Chráni pred odreninami prstov. Veľmi vhodný pri deformitách, vybočení palcového kĺbu (Hallux valgus).Dermatologicky test..
12,50 €
Bez DPH:10,42 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026913
Priľnavý a nešmykľavý rozpínač prstov, poskytuje uľahčenie od tlaku medzi prstami a bolesťou kurích ôk. Zároveň napravuje na sebe natlačené alebo cez seba ležiace prsty. Chráni pred odreninami prstov. Veľmi vhodný pri deformitách, vybočení palcového kĺbu (Hallux valgus).Dermatologicky test..
11,90 €
Bez DPH:9,92 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026912
Priľnavý a nešmykľavý rozpínač prstov, poskytuje uľahčenie od tlaku medzi prstami a bolesťou kurích ôk. Zároveň napravuje na sebe natlačené alebo cez seba ležiace prsty. Chráni pred odreninami prstov. Veľmi vhodný pri deformitách, vybočení palcového kĺbu (Hallux valgus).Dermatologicky test..
11,90 €
Bez DPH:9,92 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026934
Vysokoelastická, polymérová čiapočka, ktorá ochraňuje pokožku prsta a necht. Zároveň chráni prsty pred odieraním, tlakom a tvorbou kurích ôk, deformáciou nechtov, bolesťou v nechtových valoch a tvorbou mozoľov na ohnutých kĺboch prstov na nohách.Dermatologicky testované. Starostl..
11,50 €
Bez DPH:9,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026903
Vysokoelastická, polymérová čiapočka, ktorá ochraňuje pokožku prsta a necht. Zároveň chráni prsty pred odieraním, tlakom a tvorbou kurích ôk, deformáciou nechtov, bolesťou v nechtových valoch a tvorbou mozoľov na ohnutých kĺboch prstov na nohách.Dermatologicky testované. Starostl..
12,90 €
Bez DPH:10,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026902
Vysokoelastická, polymérová čiapočka, ktorá ochraňuje pokožku prsta a necht. Zároveň chráni prsty pred odieraním, tlakom a tvorbou kurích ôk, deformáciou nechtov, bolesťou v nechtových valoch a tvorbou mozoľov na ohnutých kĺboch prstov na nohách.Dermatologicky testované. Starostl..
13,50 €
Bez DPH:11,25 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026801
Mimoriadne pohodlný gélový vankúšik, obojstranne potiahnutý flexibilnou a elastickou tkaninou. Hrúbka len 2 mm umožňuje používanie v každých topánkach, aj do  topánok s podpedkom. Chráni prednú priečnu klenbu pred tlakom a odieraním. Výrobok je tak na pravú ako aj ľavú nohu.Dermatologicky testo..
11,20 €
Bez DPH:9,33 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026901
Asymetricky tvarovaný krúžok na prsty, ktorý pomáha vyrovnávať kladivkové prsty, chráni otlačené miesta a bráni tvorbe kurích ôk. Naťahuje a znižuje postihnutý kĺb na prste, čím ho dostáva do normálnej polohy. Tým zabraňuje tvorbe mozoľov a stvrdnutej kože na kĺboch pr..
14,30 €
Bez DPH:11,92 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026935
Uľahčuje chodenie a zmierňuje bolesti na a pod kĺbom malíčka. Zároveň chráni pred tvorbou kurích ôk a otlakov.Dermatologicky testované. Starostlivosť: po nosení umyte vo vlažnej mydlovej vode a nechajte na vzduchu vysušiť. Následne prepudrujte priloženým zásypom. veľko..
9,30 €
Bez DPH:7,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026916
Mimoriadne pohodlný vankúšik so širokou, elastickou slučkou pre bezpečné držanie bez obmedzenia. Zabraňuje dráždeniu pokožky a vzniku kurích ôk na končekoch prstov. Hranica zaťaženia prstov sa citeľne zvýši.Dermatologicky testované. Starostlivosť: po nosení umyte v teplej mydlovej vode, ne..
9,60 €
Bez DPH:8,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026915
Mimoriadne pohodlný vankúšik so širokou, elastickou slučkou pre bezpečné držanie bez obmedzenia. Zabraňuje dráždeniu pokožky a vzniku kurích ôk na končekoch prstov. Hranica zaťaženia prstov sa citeľne zvýši.Dermatologicky testované. Starostlivosť: po nosení umyte v teplej mydlovej vode, ne..
9,60 €
Bez DPH:8,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026931
Poskytuje uvoľnenie tlaku z otlačených miest v oblasti pätových výrastkov. Tlmí nárazy a zabraňuje tým extrémnemu zaťaženiu pri chôdzi a státí. Podpery päty znižujú nárazy na členkové, kolenné a bedrové kĺby a chrbticu. Sú vhodné pre pacientov s reumou a cukrovkou. Dermatologicky testované.&nbs..
16,80 €
Bez DPH:14,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1026932
Poskytuje uvoľnenie tlaku z otlačených miest v oblasti pätových výrastkov. Tlmí nárazy a zabraňuje tým extrémnemu zaťaženiu pri chôdzi a státí. Podpery päty znižujú nárazy na členkové, kolenné a bedrové kĺby a chrbticu. Sú vhodné pre pacientov s reumou a cukrovkou. Dermatologicky testované.&nbs..
18,60 €
Bez DPH:15,50 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1126900
Uľahčuje chodenie pri vybočených kĺboch palca (Hallux valgus) a výrastkoch. Nosí sa pod ponožkou. Je možné ho kombinovať s Rozpínačom prstov G. Dermatologicky testované.veľkosť: univerzálnabalenie. 1 ks..
9,30 €
Bez DPH:7,75 €
Zobrazenie 1 až 42 z 42 (1 stránok)