Menu
Košík
Vzhľadom na problémy a bezpečnosť pri doručovaní cez pobočky Slovenskej pošty, až do odvolania doručujeme zásielky výhradne kuriérom.

GEHWOL balance

GEHWOL balance je nová probiotická ošetrujúca rada výrobkov od GEHWOLu pre udržanie zdravej pokožky. Pravidelným ošetrovaním produktami GEHWOL balance a GERLASAN balance sa podporuje zdravá bariéra na pokožke, ktorá nás chráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.  Tento ošetrujúci koncept ochraňuje pokožku ešte pred vznikom problémov. Základom sú tri aktívne látky:

BIOTILYS®: probiotická látka, posilňujúca kožnú bariéru sa získava pomocou fermetácie Lactobacillus pentosus, ktorá sa radí do skupiny baktérií kyseliny mliečnej. V medicíne sú tieto baktérie známe pre svoje obranné a regeneračné schopnosti. Vo výrobkoch GEHWOL balance a GERLASAN balance podporuje BIOTILYS® prirodzené rozmnožovanie zdravých baktérií kožnej fl óry, a tým ju dostáva znovu do rovnováhy=balance. Zároveň pokožku regeneruje, posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi.

Výťažky z bieleho čaju: Biely čaj je obľúbený pre vlastnosti podpory zdravia. Už v starej Číne poznali jeho uzdravujúce vlastnosti a s veľkou obľubou ho do dnes používajú na posilnenie tela a obranu pred vznikom chorôb. Biely čaj je vyrábaný vo veľmi náročných technologických podmienkach. Vysokokvalitný biely čaj obsahuje kofeín, niekoľko druhov vitamínov, ako aj železo, vápnik, draslík, fl uorid, sodík a zinok. Jemná, svieža, kvetinová príchuť dotvára celkový dojem. V našich výrobkoch balance sme použili čistý výťažok z bieleho čaju, ktorý sme získali z listov Camellia sinensis. Pokožku hydratujú a chránia ju pred stratou vlhkosti a pružnosti.

Sezamový olej: podpora v ošetrení pokožky. Sezamová rastlina pochádza pôvodne z Indie a Číny. Sezamový olej, ktorý sa vyrába lisovaním sezamových semienok, je veľmi obľúbený v tradičných jedlách ázijskej kuchyne. Je obľúbený aj v oblasti starostlivosti o pokožku a používa sa aj ako masážny olej. Pre svoje ošetrovacie schopnosti a vysoký obsah podielu nenasýtených mastných kyselín napr: kyseliny linolovej, je veľmi žiadaný. Čistým sezamovým olejom sme doplnili aj naše nové výrobky z rady balance. Pokožku ošetruje a viditeľne ju zvláčňuje a vyhladzuje. 

Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102330500
Krém na nohy – probiotický ošetrujúci komplex, chráni a regeneruje namáhanú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit na pokožke. Probiotická látka BIOTILIYS® podporuje prirodzené rozmnožovanie zdravých kožných baktérií, čím regeneruje a ochraňuje pokožku ch..
14,20€
Bez DPH:11,83€
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102320500
Lotion na nohy a chodidlá – probiotický ošetrujúci komplex, chráni a regeneruje namáhanú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit na pokožke. Probiotická látka BIOTILIYS® podporuje prirodzené rozmnožovanie zdravých kožných baktérií, čím regeneruje a o..
14,20€
Bez DPH:11,83€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)