Menu
Košík

GEHWOL balance

GEHWOL balance je nová probiotická ošetrujúca rada výrobkov od GEHWOLu pre udržanie zdravej pokožky. Pravidelným ošetrovaním produktami GEHWOL balance a GERLASAN balance sa podporuje zdravá bariéra na pokožke, ktorá nás chráni pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.  Tento ošetrujúci koncept ochraňuje pokožku ešte pred vznikom problémov. Základom sú tri aktívne látky:

BIOTILYS®: probiotická látka, posilňujúca kožnú bariéru sa získava pomocou fermetácie Lactobacillus pentosus, ktorá sa radí do skupiny baktérií kyseliny mliečnej. V medicíne sú tieto baktérie známe pre svoje obranné a regeneračné schopnosti. Vo výrobkoch GEHWOL balance a GERLASAN balance podporuje BIOTILYS® prirodzené rozmnožovanie zdravých baktérií kožnej fl óry, a tým ju dostáva znovu do rovnováhy=balance. Zároveň pokožku regeneruje, posilňuje jej prirodzenú obranyschopnosť a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi.

Výťažky z bieleho čaju: Biely čaj je obľúbený pre vlastnosti podpory zdravia. Už v starej Číne poznali jeho uzdravujúce vlastnosti a s veľkou obľubou ho do dnes používajú na posilnenie tela a obranu pred vznikom chorôb. Biely čaj je vyrábaný vo veľmi náročných technologických podmienkach. Vysokokvalitný biely čaj obsahuje kofeín, niekoľko druhov vitamínov, ako aj železo, vápnik, draslík, fl uorid, sodík a zinok. Jemná, svieža, kvetinová príchuť dotvára celkový dojem. V našich výrobkoch balance sme použili čistý výťažok z bieleho čaju, ktorý sme získali z listov Camellia sinensis. Pokožku hydratujú a chránia ju pred stratou vlhkosti a pružnosti.

Sezamový olej: podpora v ošetrení pokožky. Sezamová rastlina pochádza pôvodne z Indie a Číny. Sezamový olej, ktorý sa vyrába lisovaním sezamových semienok, je veľmi obľúbený v tradičných jedlách ázijskej kuchyne. Je obľúbený aj v oblasti starostlivosti o pokožku a používa sa aj ako masážny olej. Pre svoje ošetrovacie schopnosti a vysoký obsah podielu nenasýtených mastných kyselín napr: kyseliny linolovej, je veľmi žiadaný. Čistým sezamovým olejom sme doplnili aj naše nové výrobky z rady balance. Pokožku ošetruje a viditeľne ju zvláčňuje a vyhladzuje. 

Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 205030300
Krém na ruky – probiotický ošetrujúci komplex, chráni a regeneruje namáhanú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit na pokožke. Probiotická látka BIOTILYS® podporuje prirodzené rozmnožovanie zdravých kožných baktérií, čím regeneruje a ochraňuje pokožku cho..
13,25 €
Bez DPH:11,04 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102330500
Krém na nohy – probiotický ošetrujúci komplex, chráni a regeneruje namáhanú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit na pokožke. Probiotická látka BIOTILYS® podporuje prirodzené rozmnožovanie zdravých kožných baktérií, čím regeneruje a ochraňuje pokožku cho..
16,50 €
Bez DPH:13,75 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 102320500
Lotion (mlieko) na nohy a chodidlá – probiotický ošetrujúci komplex, chráni a regeneruje namáhanú pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný pocit na pokožke. Probiotická látka BIOTILYS® podporuje prirodzené rozmnožovanie zdravých kožných baktérií, čím regeneruje ..
16,50 €
Bez DPH:13,75 €
Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)