Menu
Košík

Kabelkové balenia

Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 2050903
Hamamel pokožku sťahuje, posilňuje a vyhladzuje. Bisabolol a panthenol ju regenerujú, ukľudňujú a pôsobia antibakteriálne. Jojobový olej a tapioka pokožku  intenzívne ošetrujú spolu s ureou a avokádovým olejom, ktoré ju hydratujú. Určený na denné ošetrenie rúk.  Rýchlo vsiakne, nemastí a n..
5,50 €
Bez DPH:4,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1011103
Výťažky z morských rias zabraňujú vysychaniu pokožky. Avokádový olej, alantoin a bisabolol pokožku vyhladzujú, posiňujú a zabraňujú svrbeniu. Hamamel pokožku upokojuje, sťahuje a pôsobí antisepticky. Krém sa rýchlo sa vstrebáva, nemastí a unaveným a ťažkým nohám prinesie úľavu a sviežosť. Derma..
5,50 €
Bez DPH:4,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 2050603
- levanduľový olej – má ukľudňujúci a regeneračný efekt,- pantenol, bisabolol – chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi a pôsobia antibakteriálne,- jojobový olej – namáhané ruky ochraňuje a ošetruje,- aloe vera, ureu – pokožku intenzívne hydratujú,- vhodný na každodennú staro..
6,00 €
Bez DPH:5,00 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 2050002
Obsiahuje aloe vera, olej z jojoby, panthenol a bisabolol, ktoré chránia ruky pred vysúšaním, prasklinami, plesňami a baktériami. Zároveň podporujú hojenie a optimálne pokožku rúk ochraňujú. Krém na ruky je určený na denné ošetrenie rúk, špeciálne pri častom styku s vodou a čisti..
5,50 €
Bez DPH:4,58 €
Značka: GEHWOL Obj. číslo:: 1012402
Na vitamíny bohatý avokádový olej, výťažky z medu a peptidy mlieka, GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Creme je plný prírodných látok, ktoré pokožku zjemnia a viditeľne zvláčnia. Okrem nich obsahuje aj špeciálny biotechnologicky vytvorený hyalurón, ktorý podporuje regeneráciu pokožky a t..
5,50 €
Bez DPH:4,58 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)