Menu
Košík

3TO PLUS+®

3TO PLUS+® - nová dimenzia v drôtených šponách3TO PLUS+® špona s patentovanou technológiou kombinuje vysokú kvalitu a inovatívnu koncepciu. Zaručuje jednoduchú aplikáciu a zároveň jedinečný a istý účinok. Zákazník pocíti okamžitú úľavu od bolesti. Zároveň sa špona 3TO PLUS+® ľahko nosí a nezavadzia.

 

Špona 3TO PLUS+® je vhodná na riešenie všetkých problémov so zarastenými a zatočenými nechtami. Drôtená špona sa skladá z troch častí a vytvára intenzívny ťah na hrany nechtu. Tým sa jemne zdvíhajú nechtové hrany a celý necht sa dostáva do svojho pôvodného tvaru.

 

Jedinečná, patentovaná technológia zabezpečí, pomocou pružného drôtu, 100% prispôsobenie na akýkoľvek tvar nechtu. Ťah drôtu dostáva necht do svojho pôvodného zdravého tvaru.

 

Špony sú vhodné pre všetky tvary nechtov a nemusia sa pred aplikáciou prispôsobovať. Aj háčiky sú už z časti pripravené a dotvoria sa iba presne pre potrebu zákazníka. 3TO PLUS+® je veľmi jednoduchá ale pritom vysoko účinná. Pri aplikácii zákazník skoro nič nepociťuje a celý proces trvá iba niekoľko minút. Tým, že špona 3TO PLUS+® nezavadzia nijako zákazníkov v každodennom živote neobmedzuje.

 

Špona 3TO PLUS+® je veľmi pohodlná a zákazníci okamžite pociťujú úľavu.

Značka: 3TO Obj. číslo:: 7800
Univerzálne lepidlo na nechtové špony. Pre všetky tipy špon COMBIped, Podofix, PODOSTRIPE ako aj 3TO, atď.Pozor lepí, v priebehu niekoľkých sekúnd, prsty, kožu, viečka, atď. Pracujte s ochrannými pomôckami!objem: 7 mlbalenie: 1 ks..
12,00 €
Bez DPH:10,00 €
Značka: 3TO Obj. číslo:: 2625
Univerzálne kliešte na ohýbanie a tvarovanie drôtu pri výrobe nechtovej špony 3TO PLUS+, nechtovej špony COMBIped ako aj originál 3TO špony.balenie: 1 ks..
72,00 €
Bez DPH:60,00 €
Značka: 3TO Obj. číslo:: 2640
3TO držiace kliešte - peán sú na jednoduchšie držanie a aplikáciu 3TO špony ako aj špony 3TO PLUS +.balenie: 1 ks..
33,00 €
Bez DPH:27,50 €
Značka: 3TO Obj. číslo:: 5610
Náhradné balenie špon 3TO PLUS+ v hrúbke drôtu 0,25balenie: 6 sád + 6 dezinfekčných utierok..
50,50 €
Bez DPH:42,08 €
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)